Kurumsal Kimlik

HALİS ENERJİ yatırımı 2010 yılında yapılmıştır. Kuruluşundan itibaren HALİS markasına uygun şekilde yapılanarak müşteri kitlesine elektrik enerjisi toptan satışı konusunda hizmet vermeye başladık.

HALİS ELEKTRİK, kuruluşundan itibaren uzun soluklu bir vizyon oluşturmuş ve farklı şehirlerde satış ekipleri kurarak işe başlamıştır. Bugün Türkiye'nin dört bir yanında 8000'in üzerinde abonemize kesintisiz olarak enerji sağlıyoruz.

HALİS ENERJİ olarak büyük üreticiler ile yaptığımız güvenilir sözleşmeler ile müşterilerimize kesintisiz olarak enerji sağlamaktayız. Gelecek yatırım planlarımız içindeki üretim tesisi satın alma yada kurma konusunda da yurtdışı çözüm ortaklığı görüşmelerine başlanmıştır. Ayrıca üretim tesisleri kiralamak ve çalıştırmak yolu ile enerji tedariği yapmaktadır.

Kısa süre içinde çok hızlı ve tutarlı bir büyüme sağlayan firmamız, halen bu büyüme çerçevesinde yatırımlar yapmaya devam ediyor.
 
Müşteri grubu içinde hem sanayi hem de ticarethane gruplarındaki firmalara çözüm üreten firmamız önümüzdeki yıllarda gerçekleşecek değişiklikler ile enerji konusunda çok daha geniş bir kitleye hizmet sunabilecektir.

Her kuruluş için üretimin en temel giderlerinden birisi olan elektrik enerjisi konusunda firmalara sunulan imkanlar ile üretim maliyetlerinde önemli tasarruf imkanları sağlayarak çözüm ortağı olduğumuz kurumların rekabet güçlerini yükseltiyoruz.

Markamız ve ekibimiz satış öncesi ve satış sonrası  hizmetleri ile sizleri en iyi ve doğru şekilde bilgilendirmeyi amaçlıyor.

ucuz elektrik satışı

Ucuz elektrik

indirimli elektrik

Elektrik faturası

Bayilikler verilecektir

Elektrik üretimi

Halis Elektrik Enerjisi Toptan Satış İthalat ve İhracat A.Ş.

Halis Elektrik Enerjisi tüketicilere indirimli elektrik satışı

Elektrik fiyatlarıelektrik tasarrufuelektrik firmaları istanbul Anahtar kelimeler:elektrik,doğazgaz,satış,indirimli,ucuz,serbest,tüketici,üretim,kojenerasyon,pmum,dgpys, halis,grup,enerji,üretim,fatura,ortak,gerilim,alçak,kaçak,fiyat,borsa,toptan,halisenerji,halisenerji.com, kwh,birim,fiyat,fon,trt,iletim,dağıtım,teiaş,piyasa,lisans, toptan elektrik satışı, elektrik enerjisi, elektrik fiyatları

Firma Rehberi Epdk Teiaş www.addurl.nu